Officiële opening huiskamerbibliotheken
29 augustus 2012 om 00:00 NieuwsAMERSFOORT - Bibliotheken Eemland opent medio september een aantal huiskamerbibliotheken in woonzorgcentra. Er worden bibliotheken geopend in woonzorgcentra Amaris De Amerhorst aan de Zandbergenlaan 44, De Koperhorst aan de Paladijnenweg 275 Nijenstede aan de Heiligenbergerweg 84 en De Liendert aan de Zwaluwenstraat 1 .
De Huiskamerbibliotheek bevat een collectie voor de bewoners van de zorginstelling, maar ook wijkbewoners zijn welkom. Woonzorgcentra De Nijenstede en De Liendert, Amaris De Amerhorst en De Koperhorst hebben met hun Huiskamerbibliotheek een Amersfoortse primeur. Deze nieuwe dienstverlening moet senioren en wijkbewoners een alternatief bieden na de sluiting van de Bibliobus en twee bibliotheekvestigingen.
De huiskamerbibliotheken in De Koperhorst en in Nijenstede worden geopend op maandag 17 september, die in De Liendert op woensdag 19 september en de huiskamerbibliotheek in Amaris De Amerhorst wordt geopend op vrijdag 21 september.














