
Nieuwe locatie bloedafname Meander in Vathorst
2 april 2026 om 14:05 Gezondheid-MeanderMCAMERSFOORT Vanaf 2 april opent Meander Medisch Centrum een nieuwe locatie voor bloedafname in Medisch Centrum Vathorst Arcanum.
Patiënten kunnen hier alleen op afspraak terecht voor bloedafname of het inleveren van materiaal als urine en ontlasting. De nieuwe locatie bevindt zich aan de Wervershoofstraat 367 in Amersfoort. Het prikpunt is van maandag tot en met vrijdag geopend van 8.00 tot 12.00 uur.
Uitbreiding openingstijden Heideweg Naast de opening van de nieuwe locatie zijn ook de openingstijden van een andere bloedafnamelocatie in Vathorst verruimd. Gezondheidscentrum Heideweg is vanaf 1 april open op maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 15.45 uur.
Bloedafname op afspraak Voor bloedafname bij een externe priklocatie van Meander moeten patiënten van tevoren een afspraak maken. Een afspraak maken kan via de link in de e-mail die patiënten ontvangen of via de website van Meander Medisch Centrum: www.meandermc.nl/bloedafname
Met de nieuwe locatie en ruimere openingstijden biedt Meander patiënten in Vathorst meer mogelijkheden om op een geschikt moment bloed te laten prikken.

















