Afbeelding
MxM Visuals

Lange files bij Amersfoort (N221) na botsing tussen taxibusje en auto

15 september 2026 om 17:27 Ongeval

AMERSFOORT Rond 16.40 uur heeft dinsdagmiddag een kop-staartbotsing plaatsgevonden op de Birkstraat (N221) in Soest, ter hoogte van hectometerpaal 44,1.

Een taxibusje en een personenauto kwamen met elkaar in botsing. Het taxibusje werd bestuurd door een vrouw. De airbags van het busje klapten uit. De bestuurster had na het ongeval last van haar nek. Ambulancepersoneel heeft haar meegenomen naar het ziekenhuis voor verdere behandeling. Het is niet bekend of de bestuurder van de personenauto naar het ziekenhuis moet.

VERKEER FLINK VASTGELOPEN

Door het ongeval is het verkeer op de N221 flink vastgelopen. In beide richtingen zijn lange files ontstaan. De vertraging bedraagt inmiddels meer dan twintig minuten. De politie regelt het verkeer en laat voertuigen om en om langs de plaats van het ongeval rijden.

Het taxibusje moet worden afgesleept.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie