Darren Aletoe begeleidt mensen om fit te worden en te blijven.
Darren Aletoe begeleidt mensen om fit te worden en te blijven. Arnoud J Spaaij

Fit met EMS-krachttraining Trevent EMS

5 augustus 2026 om 08:46 Zakelijk

AMERSFOORT Gezond leven met een goede conditie, dat is het streven met de EMS-training die sinds kort gegeven wordt door Darren Aletoe. Hij startte onlangs Trevent EMS in de Koestraat waar hij met persoonlijke begeleiding mensen helpt met krachttraining. „Want krachttraining vergroot je motor”, zegt Aletoe.  

EMS staat voor Electrical Muscle Stimulation en staat aan de basis van de sporttraining bij Trevent EMS. „Mensen zouden het kunnen kennen omdat ze het al eens ervaren hebben bij de fysiotherapaut. Die gebruikt EMS ook in sommige behandelingen”, legt personal trainer Aletoe uit. „Wij hebben een speciaal pak en geven daarmee weerstand op spieren zodat die specifiek getraind kunnen worden. Het gaat dus echt om krachttraining maar zonder zware gewichten. Een goede spierontwikkeling staat aan de basis van een gezond lichaam. Spierontwikkeling vergroot je motor waardoor je bij het gebruik van je spieren meer vet verbrandt.” 

BASIS OP ORDE

Mensen die kiezen voor EMS kunnen eerst gratis kennis komen maken met EMS. Daarna volgt een standaard training van zes weken waarbij altijd onder persoonlijke begeleiding getraind wordt. „We starten om eerst de basis op orde te krijgen. Het trainingsprogramma bestaat ook uit tips over een goede leefstijl, gezonde voeding en kan in de app worden gevolgd. Het is een app om gezond te leven. Bij een trainingsprogramma word je zo begeleid dat je er niet zelf over hoeft na te denken. Wij motiveren en begeleiden je zo dat het leuk is om te sporten en je gelijk een fijne leefstijl nastreeft.”

INDIVIDUELE BASIS

De sportschool van Trevent EMS oogt in geen enkel opzicht als een traditionele gym. Aletoe: „Een trainingsprogramma bij ons is op individuele basis. En trainen doe je in een groep van maximaal drie personen. Het is gebaseerd op opbouw van een gezond lichaam.”

Aletoe deed een studie sportpsychologie en beoefent zelf diverse sporten. „Ja, ik weet als personal trainer zelf hoe het is om te motiveren. Een abonnement bij Trevent is bedoeld om te komen sporten, dus als je een tijdje niet bent geweest dan bel ik om in te checken,” voegt hij lachend toe.

Trevent EMS
Koestraat 27
www.treventems.nl
06 41095634

Deze advertorial wordt u aangeboden door Trevent EMS. Ook profiteren van het grote bereik van de print- en online kanalen van De Stad Amersfoort.nl? Neem dan contact op met Michel Rodenburg (06-55706846 m.rodenburg@bdu.nl) of onze verkoopafdeling: tel. 0342-494260, verkoop.amersfoort@bdu.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie