Het Vrouwendebat in het Klokhuis
Het Vrouwendebat in het Klokhuis Rinus van Denderen

VIDEO: Vrouwendebat in kader van Internationale Vrouwendag

8 maart 2026 om 08:40 Politiek Gemeenteraadsverkiezingen 2026 Amersfoort

AMERSFOORT Actrice en presentatrice Relinde de Graaf ging in het kader van Internationale Vrouwendag in gesprek met vrouwen over verschillende onderwerpen waar zij als vrouw mee te maken hebben. Ook wethouders Micheline Paffen-Zeenni Nadya Aboyaakoub - Akkouh en enkele raadsleden en fractievoorzitters waren erbij.

Artikel gaat verder onder de video. 


Aan de vooravond van Internationale Vrouwendag stellen de organisatoren van het debat zichzelf niet alleen zachte vragen. Maar ook scherpe indringende vragen: Wat voor stad wil Amersfoort zijn voor haar jongeren, een plek die hen beschermt of een plek die hen test tot ze afhaken? Wie bepaalt wat veiligheid is en voor wie? En waarom worden vrouwen zo vaak gezien als de ruggengraat van de samenleving, maar zelden als het brein van de besluitvorming?

Het debat werd georganiseerd door Fiona Schussler (Wijkcentrum het Klokhuis), Annemiek van Raalten (Amersfoortse Uitdaging/ViVa Vathorst, Soroptimisten Amersfoort en Dolle Mina’s. 

Cameraman Ewerdt Heideman was in samenwerking met Smulders Audiovisueel aanwezig voor De Stad Amersfoort.

Discussie Klokhuis
Discussie Klokhuis
Discussie Klokhuis
Discussie Klokhuis
Discussie Klokhuis
Discussie Klokhuis
Discussie Klokhuis
Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie