Afbeelding
https://outofofficeproductions.nl/

Vrijwillige lokale acteurs gezocht voor Het Pauperparadijs in AFAS Theater

26 februari 2024 om 12:09 Podiumkunsten

LEUSDEN/AMERSFOORT Na drie succesvolle jaren in de buitenlucht in Veenhuizen, een uitstapje naar Koninklijk Theater Carré en meer dan 175.000 bezoekers is Het Pauperparadijs deze zomer exclusief te zien in het AFAS Theater in Leusden. In deze bijzondere voorstelling wordt, naast cast en live band, gebruik gemaakt van een vrijwillig ensemble van acteurs en actrices. 

Voor het ensemble van Het Pauperparadijs is Out of Office Productions nog op zoek naar spelers net enige ervaring met zingen en affiniteit met spelen, bij voorkeur woonachtig in de regio Leusden/Amersfoort met een minimale leeftijd van 16 jaar.

De muziektheatervoorstelling Het Pauperparadijs, gebaseerd op het gelijknamige boek van Suzanna Jansen, vertelt één van de meest dramatische, verborgen geschiedenissen van Nederland. In de 19De eeuw was de armoede enorm. Tienduizenden weeskinderen en paupers werden op een schip gezet naar Drenthe om daar een heropvoeding te krijgen. Maar wat begon als een idealistisch experiment om de armoede uit te roeien, liep in de praktijk uit op een drama. 

De auditie vindt plaats op zaterdag 30 maart in Leusden. Repetities zijn op zaterdag 22 juni en zaterdag 29 juni (beiden in Leusden). De montage op vrijdag 12 tot en met donderdag 18 juli en de speelperiode is van vrijdag 19 juli tot en met zaterdag 17 augustus. Aanmelden kan tot woensdag 27 maart. Voor vragen: mail@hetpauperparadijs.nl.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie