
Derde Herfstfeest op Tuinpark Laakzijde in Vathorst
24 september 2026 om 15:54 ActiviteitenAMERSFOORT Tuinpark Laakzijde in Vathorst organiseert zondag 18 oktober de derde editie van het Herfstfeest. Tussen 11.00 en 16.00 uur zijn er activiteiten voor kinderen van 3 tot en met 13 jaar.
Kinderen kunnen onder meer herfstwezentjes kleien, pompoenen uithollen, bamboestieken, Happy Stones schilderen en herfstkoekjes bakken. Ook wordt er soep gemaakt op de Tuinderij. Daarnaast zijn er verschillende workshops waarvoor kinderen zich op de dag zelf kunnen inschrijven. De inschrijving daarvoor start om 11.00 uur.
Het Herfstfeest vindt plaats op Tuinpark Laakzijde aan de Achterhoekerweg 21 in Amersfoort. Ook bezoekers zonder kinderen kunnen het tuinpark bezoeken.
Het Theehuis van Land in Zicht is die dag geopend. Bezoekers kunnen daar terecht voor koffie, thee, huisgemaakte taart en andere gerechten.
De entree voor kinderen kost 3,50 euro. Daarmee kunnen zij deelnemen aan de activiteiten en maximaal twee workshops volgen.
Meer informatie over het programma staat op de website van Tuinpark Laakzijde.



















