Op 27 april en 5 mei zijn de poliklinieken, de Bloedafname, Radiologie en Nucleaire
Geneeskunde in Meander gesloten.
Op 27 april en 5 mei zijn de poliklinieken, de Bloedafname, Radiologie en Nucleaire Geneeskunde in Meander gesloten. Meander Medisch Centrum

Op 27 april en 5 mei kunnen patiënten Meander niet bel­len voor een af­spraak en geen bloed la­ten prik­ken

23 april 2026 om 10:52 Gezondheid-MeanderMC

AMERSFOORT Op Koningsdag (maandag 27 april) en Bevrijdingsdag (dinsdag 5 mei 2026) is het niet mogelijk Meander te bellen voor een afspraak en kunnen patiënten geen bloed laten prikken op de hoofdlocatie van Meander aan de Maatweg in Amersfoort.

De poliklinieken, de Bloedafname, Radiologie en Nucleaire Geneeskunde in Meander Medisch Centrum zijn 27 april en 5 mei ook gesloten. Ook de prikposten in de regio van de afdeling Bloedafname zijn dan gesloten.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie