Het dak wordt met hoogwerkers sneeuwvrij gemaakt.
Het dak wordt met hoogwerkers sneeuwvrij gemaakt. WH Fotografie

IKEA Amersfoort noodgedwongen eerder dicht vanwege sneeuw op dak

9 januari 2026 om 07:13 Overig

AMERSFOORT De IKEA aan de Euroweg in Amersfoort is donderdagavond tijdens koopavond noodgedwongen eerder gesloten vanwege onveilige omstandigheden. Door de grote hoeveelheid sneeuw op het dak van het gebouw ontstond een risico, waarop besloten werd de winkel tijdelijk te sluiten. Een brief op de toegangsdeur meldt dat de sluiting verband houdt met de weersomstandigheden.

In de avonduren waren meerdere bedrijven actief om de sneeuw van het dak te verwijderen. Met speciale apparatuur werd geprobeerd de ophoping te verminderen en verdere risico’s te voorkomen. Volgens een medewerker lag er zoveel sneeuw dat het dak mogelijk overbelast dreigde te raken.

De winkel verwacht vrijdagochtend rond 10.00 uur weer open te gaan. Tot die tijd wordt gewerkt aan het veiligstellen van het pand zodat klanten en personeel veilig kunnen terugkeren. 

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie