
Explosief door ruit gegooid aan Verdistraat
31 december 2022 om 15:26 MisdaadAMERSFOORT In de nacht van vrijdag op zaterdag is een explosief naar binnen gegooid bij een woning aan de Verdistraat in Amersfoort. Kort na middernacht, rond 0.30 uur, werd door onbekenden een ruit ingegooid. Daarna werd een explosief naar binnen geworpen, dat niet tot ontploffing kwam.
Vrijwel kort daarop ontstond een klein brandje bij een geparkeerde auto voor de woning. Dankzij snelle interventie kon die brand snel worden geblust. Bij het incident raakte niemand gewond, ‘maar de schrik zat er bij de bewoners goed in’, laat de politie weten.
GETUIGENOPROEP POLITIE De politie is een onderzoek gestart naar aanleiding van het incident. ,,Daarbij is de hulp van getuigen essentieel? Heeft u kort voor het incident of er vlak na mensen zien wegrennen of heeft u andere informatie? Laat het ons via 0900-8844 weten. Melden kan ook via meld misdaad anoniem op telefoonnummer 0800-7000.”














