In restaurant De Tafelaar komen gastkok Peter van den Heuvel en gastchef Jeremy Arrascaeta in actie voor de Hersenstichting.
In restaurant De Tafelaar komen gastkok Peter van den Heuvel en gastchef Jeremy Arrascaeta in actie voor de Hersenstichting. Eigen foto

De Tafelaar in actie voor de Hersenstichting

22 april 2026 om 11:03 Zakelijk

AMERSFOORT In restaurant De Tafelaar komen gastkok Peter van den Heuvel en gastchef Jeremy Arrascaeta in actie voor de Hersenstichting. Op 11 mei organiseren zij een speciale avond met een duidelijk doel: samen geld ophalen voor de Hersenstichting.

Jan Molmans, eigenaar van De Tafelaar, stelt hiervoor zijn zaak open. Jeremy Arrascaeta doneert zijn tijd en inzet aan de avond. Peter van den Heuvel verzorgt als gastkok zijn vriendendiner uit zijn bundel ‘Ik heb een heel klein gaatje gedicht’, waarin gedichten, fotografie en recepten samenkomen. Onder dezelfde titel voert hij actie om geld op te halen voor de Hersenstichting.

Voor deze avond wordt gewerkt met uitsluitend biologische producten. Samen bundelen zij hun krachten om iets neer te zetten dat draait om aandacht voor het doel van de Hersenstichting: iedereen gezonde hersenen. De opbrengst komt ten goede aan de actie van Peter van den Heuvel voor de Hersenstichting.

De Tafelaar
Kamp 8
Start diner 18.00 uur.
www.tafelaaramersfoort.nl
Reserveren kan via: https://www.boekeerlijk.nl/reserveer/de-tafelaartafelaaramersfoort.nl
of via: reserveren@tafelaaramersfoort.nl

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie