
Eindejaarsquiz Amersfoort: vraag 4 april
26 december 2024 om 14:22 OverigAMERSFOORT 2024 is bijna voorbij. Hoewel zaken als oorlog, het kabinet en de wolf het nieuws domineerden, gebeurde er ook genoeg in Amersfoort om een jaaroverzicht te maken. Dat doen we in de vorm van een quiz.
Aan jou de uitdaging om te raden over welk onderwerp het ging. We geven steeds drie mogelijke antwoorden waarbij een letter hoort. Met de goede antwoorden kun je een woord van twaalf letters vormen.
Stuur dat woord voor 6 januari naar stad.amersfoort@bdu.nl, o.v.v. Eindejaarsquiz en maak kans op een lunch voor twee personen bij restaurant De Overburen.
Vraag 4: april
Waar zijn we hier getuige van?
T Een reünie van de familie Van Wittel. Zij kwamen op 7 april bij elkaar op verzoek van de makers van het T-programma het Familiediner. Op drie neefjes na kwam iedereen opdraven voor dit familieportret.
D Buurtbewoners van het Lieve Vrouwekerkhof kwamen bij elkaar om te laten zien dat er nog ruimte genoeg is om een buurtbarbeque te organiseren. De gemeente had dat voor dit jaar verboden vanwege rookoverlast.
E Vrijwilligers uit de toeristische sector in de binnenstad werden in het zonnetje gezet. Eenmaal per jaar organiseert Stichting Lieve Vrouweplein de verwendag voor vrijwilligers.
















