
Internationale reeks beiaardconcerten op carillons Lieve Vrouwetoren Amersfoort
3 juli 2025 om 08:25 MuziekAMERSFOORT Deze zomer organiseert Beiaard Centrum Nederland een internationale zomerserie beiaard luisterconcerten op de carillons van de Lieve Vrouwetoren. Deze concerten vinden plaats op woensdagen in juli en augustus.
Op zes woensdagavonden - van 20:00 tot 21:00 uur - brengen beiaardiers uit binnen- en buitenland een programma ten gehore op de beroemde carillons van Amersfoort. Speciaal voor deze concerten is er een rustige luisterplek ingericht in de besloten stadstuin van De Vier Broers.
GEEN AFLEIDING
Hoewel er geen zicht is op de toren, horen luisteraars wel de klokken hier kraakhelder, zonder afleiding van druk terrasverkeer. De eerste consumptie krijgen luisteraars op deze plek van Beiaard Centrum Nederland. Er zijn rond de vijftien plaatsen beschikbaar en daarom is het raadzaam op tijd te komen. De concerten zijn gratis bij te wonen en open voor iedereen.
Concertagenda – Internationale Zomerserie
- Wo 23 juli – Twan Bearda (België)
- Wo 30 juli – Eriko Koide (Japan)
- Wo 6 augustus – Wim Ruitenbeek (Nederland)
- Wo 13 augustus – Jon Lehrer (Verenigde Staten)
- Wo 20 augustus – Christiaan Winter (Nederland)
- Wo 27 augustus – Annie Gao (Verenigde Staten) & Boudewijn Zwart (Nederland)




















