Video

Vera Vlogt: ‘Herinneringen aan het mooie Vlieland’

15 juli 2024 om 08:47 Mensen

AMERSFOORT De Amersfoortse presentatrice Vera van Brakel begeleidde als vrijwilliger bij het Nederlands Instituut voor Beeld & Geluid een ‘vloggen voor 50-Plussers’ arrangement. Bij het uitbreken van de coronacrisis is ze zelf gaan vloggen. Inmiddels heeft ze zo’n vierhonderd abonnees en volgers tot in Amerika en Australië.  

Deze week: ,,‘Thanks for reminding me of my happy visits to the Wadden Islands’, schreef een fan uit Florida onder mijn vlog. Want al zit er weinig ‘Amersfoort’ in deze vlog, veel mensen delen die herinneringen aan het mooie Vlieland. Niet alleen in Florida maar zeker ook in Amersfoort”, schrijft Van Brakel.

Het beeld van ouder worden en ouderen is in Nederland nog steeds vooral negatief. Vera wil met haar vlogs het eenzijdige beeld over ouder worden en ouderen helpen doorbreken. Daarnaast wil ze vooral positieve energie verspreiden. Naast haar eigen kanaal op YouTube, interviewde ze voor seniorenorganisatie kbo-pcob bekende Nederlanders. Die vlogs zijn duizenden keren bekeken en hier te vinden.  

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie