Activiteitenagenda
18 november 2011 om 00:00 NieuwsDonderdag 24 november
10.00 uur: Weggeefbeurs kleding en speelgoed in de Westerkerk, Soesterkwartier
10.00 uur: Riemke Wildervanck met expo schilderijen tot 9 december in De Oude Viltfabriek, Arnhemseweg 47
12.00 uur: Winterfeest in atelier Amanda Bosman (tm 31 december), Zuidsingel 51
13.30 uur: Diaconaal Aandachtscentrum open voor mensen die gezelligheid zoeken, Zuidsingel 5
13.30 uur: Kaartmiddag voor senioren in De Driehoek, Woestijgerweg 3
18.30 uur: Biologisch vegetarische maaltijd in De Expeditie, Schimmelpenninckkade 30
19.30 uur: Christa Anbeek met lezing over leven en dood bij Humanistisch Café, De Oude Viltfabriek, Arnhemseweg 47
19.30 uur: Architectuurfilm 'Requiem voor Detroit' in Theater De Lieve Vrouw
20.00 uur: De War met Vorlesebühne in Werkplaats De Spullenmannen, Kleine Koppel
40
22.00 uur: Blue poprock met Joseph Parsons in 't Nonnetje, Groenmarkt 5
Vrijdag 25 november
10.00 uur: Rode Kruiswinkel geopend, Columbusweg 30
10.00 uur: Inloopochtend voor wijkbewoners 55+ in De Kamers, Wezeperberg 1
10.30 uur: Oprichting Franse Leesgroep in bieb Zonnehof
18.30 uur: Biologisch vegetarische maaltijd in De Expeditie, Schimmelpenninckkade 30
19.30 uur: Gratis 15jarig jubileumconcert Puntenburger Muzikanten in Huize Puntenburg aan de Noordewierweg
20.00 uur: Avond voor belangstellenden in Vrijmetselaarsloge Jacob van Campen, Van Persijnstraat 9
20.00 uur: Gratis thema-avond over Famous Galaxies in Publieks Sterrenwacht Schothorsterlaan 27
20.30 uur: Voorstelling met Radio Exit Live in Theater De Lieve Vrouw
21.00 uur: Gratis optreden nieuwe dj Dens Devarez bij DARA, Grote Koppel 5
Zaterdag 26 november
10.00 uur: Kerst- en Curiosamarkt in Otto Scheltusflat, Burgemeester De Widtstraat 5
10.00 uur: Tweedehandsboeken-markt in Inloophuis De Ontmoeting, De Bekroning 2
10.00 uur: Kerstmarkt in Heilige Geestkerk, Mozartweg 54
10.30 uur: Wintermarkt in Het Pluspunt, Hof der Gedachten 20
11.00 uur: Manifestatie Spelen in de stad met o.m. Holland Opera en Circus Amersfoort in Wagenwerkplaats
12.00 uur: Chris van Rossum met uitleg over zijn modelspoorbaan in Museum Flehite
12.00 uur: Winterfair op Brahmsstraat 8
13.00 uur: Kleedjesmarkt voor kinderen tussen 7 en 14 jaar, Wagenwerkplaats, Soesterweg 312
13.00 uur: Arte Ganza met masterclass Fouad Adha, Marokkaans meester Ud speler, in De Instee, Zuidsingel 43
15.00 uur: Duo Davidse Tumura met klassieke kamermuziek in Verpleeghuis De Lichtenberg , Utrechtseweg 293
16.00 uur: Sinterklaas-lampionnenoptocht rond vijver Emiclaer
17.30 uur: Eetcafé voor cliënten GGZ in De Driehoek, Woestijgerweg 3
18.00 uur: Vuurwerk ter gelegenheid van Sinterklaas rond vijver Emiclaer
19.30 uur: Derde gezamenlijk Grote Koppelconcert Juliana, Bernhard en Willem III in Sint Joriskerk aan de Hof
19.30 uur: NS Harmonieorkest met gratis najaarsconcert in Flinttheater
Zondag 27 november
11.00 uur: Poppentheater Jodokus met 'Sint in het Poezenhuis', Het Spant 12
12.00 uur: Chris van Rossum met uitleg over zijn modelspoorbaan in Museum Flehite
12.00 uur: Sinterklaas-koopzondag bij Boekhandel Veenendaal, Langestraat
13.30 uur: De Spullenmannen met workshop Je eigen Droomhuis in Kunsthal KadE, Smallepad
14.00 (en 16.00) uur: Theater Terra met 'Spuit Elf' (4+) in Theater De Flint
14.00 uur: Finissage Biennale Armando Revisited in Armando Museum Bureau, Zonnehof 8
15.00 uur: Musica Montana met 7e lustrumconcert in Bergkerk, Abraham Kuyperlaan
Maandag 28 november
9.30 uur: Inloop voor mensen met vragen over autisme in Gebouw MEE, Berkenweg 7
10.00 uur: Inloopochtend voor wijkbewoners 55+ in De Kamers, Wezeperberg 1
Dinsdag 29 november
18.00 uur: Repetitie Vrouwenkoor Allégresse: werving van nieuwe leden, in kerkje Zon en Schild, Utrechtseweg 266
20.00 uur: Jan Poolen met OVF-lezing 'Bouwen architecten van nu de monumenten van de toekomst?' in Icoon, Leeghwater 1-3
Woensdag 30 november
10.00 uur: Gratis koffie-ochtend voor vrouwen in De Kandelaar, Heiligenbergerweg 64
14.00 uur: Open Huis Centrum voor Archeologie, Langegracht 11
14.00 uur: Senioren Wegwijsspreekuur in De Drietand, Neptunusplein 70
14.30 uur: Poppentheater Jodokus met 'Sint in Het Poezenhuis', Het Spant 12
18.45 uur: Avondgebed in De Kandelaar, Heiligenbergerweg 64