Activiteitenagenda
21 oktober 2011 om 00:00 Nieuws- Berichten voor deze rubriek dienen veertien dagen tevoren in bezit te zijn van DSA.nl, compleet met datum, aanvangsuur en locatie-adres -
Donderdag 27 oktober
13.30 uur: Kaartmiddag voor senioren in De Driehoek, Woestijgerweg 3
13.30 uur: Diaconaal Aandachtscentrum open voor mensen die gezelligheid zoeken, Zuidsingel 5
17.00 uur: Oktoberfest op het Eemplein
18.30 uur: Vegetarisch biologische maaltijd in De Expeditie, Schimmelpenninckkade 30
19.00 uur: Vesper in de Oud-Katholieke Kerk, 't Zand 13
19.45 uur: Info-avond Gemeente Amersfoort Afdeling Wijkontwikkeling Binnenstad-, Vermeer-, Berg- en Leusderkwartier in De Oude Viltfabriek, Arnhemseweg 47
20.30 uur: Tejaterthuis met jubileumvoorstelling 'Buren' van Herman Heijermans in Nieuwstraat 17
Vrijdag 28 oktober
10.00 uur: Rode Kruiswinkel aan de Columbusweg 30 geopend
10.00 uur: Inloop voor wijkbewoners 55+ in De Kamers, Wezeperberg 1
11.00 uur: Vintage Road Trips met persconferentie Argonweg 26a
17.00 uur: Oktoberfest op het Eemplein
Zaterdag 29 oktober
10.00 uur: Open Dag bij Uitvaartcentrum De Haan, Mozartweg 58
12.00 uur: Dubbel-expositie van Object Art TAMTAM en houtvormen van Frank Driessen in Koetshuis Randenbroek
13.30 uur: Bridgedrive tegen malaria in ROC Midden Nederland, Disketteweg 10
13.30 uur: Het Gilde met laatste Mariawandeling vanaf Museum Flehite, Westsingel 50
14.00 uur: Het Gilde met laatste binnenstadswandeling vanaf het Gildekantoor, Groenmarkt 19
14.30 uur: Derde Popronde in Amersfoort, met 25 optredens op 29 locaties
14.30 uur: Diavoorstelling over de Hartz met wonderbaarlijke vertelling voor cliënten GGZ in De Driehoek, Woestijgerweg 3
15.30 uur: Het Gilde met laatste carillonbeklimming van de Onze Lieve Vrouwetoren
15.30 uur: Opening Kinderwinkel Mama Femke
16.00 uur: Jeugdvoorstelling 6+ 'Het vergeten woud' in De Kamers, Wezeperberg 1
17.00 uur: Oktoberfest op het Eemplein
17.00 uur: Vesper in de Sint Joriskerk, Hof 1
17.30 uur: Eetcafé voor cliënten GGZ in De Driehoek, Woestijgerweg 3
18.30 uur: Graaf Marcus met Halloween Fright Night op Bosbadterrein, voor jeugd 7 tm 9 jaar
20.00 uur: Voor jeugd 9 tm 12 jaar Graaf Marcus met Halloween Fright Night op Bosbadterrein
20.00 uur: Het Garnizoen met Improvisatie muziektheater in De Oude Viltfabriek, Arnhemseweg 47
20.15 uur: Cantiamo met oratorium van Händel 'Israël in Egypt' in Leerhotel Het Klooster, Daem Fockemalaan 10
19.30 uur: Christelijk Koor Message met Bredewouts Oratorium 'De Schepping' in De Inham, Hamseweg 40
20.15 uur: Michiel Borstlap met presentatie van nieuwe nummers onder de titel 'Blue' in De Flint
Zondag 30 oktober
7.00 uur: Landelijke Dag van de Stilte op verscheidene locaties in de stad
9.30 uur: Eerste dienst in de gerestaureerde Sint Joriskerk aan de Hof
11.00 uur: Poppentheater Jodokus met 'Pip in de herfst', Het Spant 12
11.00 uur: Dans: beweging en stilte met Carin Rijpkema in Centrum Qi, Amsterdamseweg 43a
12.00 uur Dubbel expositie van Object Art TAMTAM en houtvormen van Frank Driessen in Koetshuis Randenbroek
14.00 uur: Enjoy Almas met poëzie, muziek, dans Gozoran en Open Podium in Wereldrestaurant Dara, Grote Koppel 5
14.30 uur: Jaarlijks concert Popstones in Theater De Lieve Vrouw
15.00 (en 16.00) uur: Toeters en bellen met twee kinderconcerten Poggi bonzi in Zandfoort aan de Eem, Kleine Koppel 20
15.00 uur: Inloopworkshop voor kinderen tot 5 jaar in De Herberg, Watersteeg 85
Maandag 31 oktober
9.30 uur: Inloop voor mensen met vragen over autisme in gebouw MEE, Berkenweg 7
10.00 uur: Inloop voor wijkbewoners 55+ in De Kamers, Wezeperberg 1
10.00 UUR: Werkplaats De Spullenmannen open voor uitwerken duurzame initiatieven, Kleine Koppel 40
Dinsdag 1 november
10.00 uur: Werkplaats De Spullenmannen open voor alles maken met digitale machines, Kleine Koppel 40
20.00 uur: Theo de Jong met lezing 'De Natuur van Hoogland west' in Museum Flehite, Westsingel 50
20.00 uur: Astrocafé Noordknoop, Regenboog 86
Woensdag 2 november
13.30 uur: De Spullenmannen met workshop 'Je eigen droomhuis' in Kunsthal KadE,
Smallepad
14.00 uur: Senioren Wegwijsspreekuur in De Drietand, Neptunusplein 70
14.00 uur: Open Huis Centrum voor Archeologie, Langegracht 11
14.30 uur: Poppentheater Toermalijn met 'Een klein dapper varkentje' 4-6 jaar, in Koetshuis Randenbroek, Heiligenbergweg 117
20.30 uur: Jubileum Tejaterthuis met 'Buren' van Herman Heijermans, Nieuwstraat 17.