Krommedag na acht jaar terug in Krommestraat

9 juni 2026 om 11:47

AMERSFOORT De ‘Krommedag’ beleeft dit jaar zijn comeback. Op zaterdag 13 juni wordt de straat een feestzone met markt, muziek, silent disco, spellen en een groot openluchtdiner. Met de Krommedag vieren de ondernemers dat zij, naar eigen zeggen, het ‘leukste straatje van Amersfoort’ zijn.


Een bijzonder onderdeel is het grote Openlucht Diner voor bezoekers en omwonenden. In het ‘tweede deel’ van de straat (waar normaliter auto’s mogen rijden) komt een dinertafel van tenminste 30 meter lang. Daarop serveren restaurants uit de straat kleine gerechten. Bezoekers kunnen van elk restaurant iets bestellen zonder van plaats te wisselen. ,,Het is aanschuiven en genieten. Wijntje erbij, muziek, verbinden en ontmoeten", aldus Stip van de SOK.


De Krommedag is van 10.00 tot 22.00 uur en alle activiteiten zijn gratis, behalve het eten en drinken.   


Kennisavond OREC over langdurige nek- en rugklachten

AMERSFOORT OREC verzorgt op maandag 15 juni, in samenwerking met het Nek Rug Centrum, een kennisavond over langdurige nek- of rugklachten in het Eemklooster, Daam Fockemalaan 22 (Ingang B) in Amersfoort. 


Tijdens deze avond gaan de specialisten van het Nek Rug Centrum in op de oorzaken van langdurige nek- of rugklachten. Daarnaast bespreken zij de mogelijkheden voor behandeling en herstel. Deelnemers aan de kennisavond krijgen inzicht in de nieuwste kennis rondom deze klachten en er is volop gelegenheid om vragen te stellen. 


De kennisavond vindt plaats om 19.30 uur in het Eemklooster.
Deelname is kosteloos.
Aanmelden kan door een e-mail te sturen naar info@orec.nl.