Langestraat
12 augustus 2009 om 00:00 NieuwsDJ Latin Master en Lawless O.L.G
19.00-20.00 / 21.20 – 22.00 / 22.40 – 23.15
Contrabando
20.45-21.30 / 22.00-22.45 / 23.15-24.00
Lady DJ Popchi & Friends
19.00-20.00 / 21.30 – 22.00 / 22.45 – 23.15
Tipiko Juliet
20.45-21.30 / 22.00-22.45 / 23.15-24.00
Latin Band Resample
20.00-20.45 / 21.30-22.00 / 22.45-23.15
Zevengelui
12.00-12.05
Zabumba
12.10-12.45 / 13.10-13.40 / 14.05-14.35
Candobe Oya
12.45-13.10 / 13.40-14.05
Ada Mores en demogroep
14.35-14.45 / 14.55-15.05
Cheek2Cheek
14.45-14.55 / 15.05-15.15 / 16.30-16.45
Tango Tinto
15.30-16.15 / 16.45-17.15 / 17.45- 18.15
La Vinia Dansers
16.15-16.30 / 17.15-17.30
Een Liefde Voor Tango
17.30-17.45 / 18.30-18.45
Caribbean Boys
19.15-20.00 / 20.25-21.00 /21.25-21.55
Raïces del Ecuador
20.05-20.20 / 21.55-22.15 / 23.40-23.55
Copihue
21.05-21.20 / 22.15-22.35 / 23.55-00.10
Kara Dara
22.55-23.40 / 00.10-01.00
Volção
13.00-13.20 / 13.40-14.00
Berry van Ruth & Roxanne Stoker
13.20 / 13.40
Samba Salad
14.15-15.15
Salsa Perfecta met workshop
15.45-16.30
DJ Latin Master en Garry Francisco
16.30-17.15
Ibis Lawrence
17.30-18.15 / 18.45-19.30 / 20.00-20.45
DJ Galak
18.15-18.45 / 19.30-20.00
Skillzz / A-Dance
Rond 21.00
Fusion Latina Dancers
Rond 21.05 en 23.50
Caribbean Arts
Rond 21.15 en 23.40
Salsaddiction met Brian Libier
21.30 en 00.00
Salsa Tipica met Manoah
Rond 21.25
La Esquina Cubana
Rond 22.30
La Sonora Cubana featuring. Mazacote
21.45-22.30 / 23.00-23.40 / 00.10-01.00
Cumanana
13.00-13.40 / 14.45-15.30 / 16.15-17.00
Sabor Latino
14.00-14.40 / 15.30-16.10
Carolina de Holanda
18.30 – 19.30
Exobeat
20.45-21.30 /22.00-22.40 / 23.10-23.55
Trio Sol y Luna
14.00-14.45 / 15.15-16.00 / 16.30-17.15
Trovando Ipv Xibalba
20.45-21.30 / 22.00-22.45 / 23.15-24.00
Change XL
13.00-13.30 / 14.30-15.00 / 16.00-16.30
Tinta Bossa
18.15-19.10 / 19.30-19.55
Master Blaster
21.00-21.45 / 22.30-23.15 / 00.00-00.45
Frank Torres y banda
13.45-14.30 / 15.15-16.00 / 16.45-17.30
Blues Goes Latin
20.15-21.00 / 21.45-22.30 / 23.15-00.00
033 Drumhitters
14.00-14.30 / 15.00-15.30 / 16.00-16.30
Banda Dos Seixos
14.30-15.00 / 15.30-16.00 / 16.30-17.00
Casa de Samba
20.30-21.00 / 21.45-22.15 / 23.00-23.30
Carnaval Unidos Holanda
21.00-21.30 / 22.15-22.45 / 23.30-24.00
Caribbean Steeldrum
12.25-12.55 / 13.25-13.55
Danzas de Mexico
12.55-13.25 / 15.30-16.00
Viva Mexico
14.00-14.30 / 16.45-17.15
Mariachi Sol y Luna
14.45-15.30 / 16.00-16.45 / 17.15-18.00
Rey Cabrera y sus Amigos
18.45-19.30 / 20.00-20.45 / 21.10-22.00
Azucar Salsa y Rumba
18.00-18.30
Havana Dance
19.30-19.40 / 20.45-20.55
Oya Brazil
19.45-19.55 / 21.00-21.10
Salsa Madnes
12.30-13.00
Grupo de Capoeira Pernada Baiana
13.00-13.30
Septeto Nabori
14.00-14.45 / 15.15-16.00 / 16.30-17.30
Salsa Perfecta
14.45-15.00 / 16.00-16.15
Salsavolcanica Show team
15.00-15.15 / 16.15-16.30
Ola Caribense
14.00-14.45 / 15.15-16.00 / 16.30-17.30
Cheek2Cheek, DJ Arthur en Las Dos
14.45-15.15 / 16.00-16.30
Trio Ritmos Calientes
14.00-14.45 / 15.15-16.00 / 16.30-17.30
Grupo Cariopa
13.45-14.30 / 15.15-16.00 / 16.45-17.30
Caleuche
13.00-13.45 / 14.30-15.15 / 16.00-16.45
Exotica
14.00-14.30 / 15.00-15.30 / 16.00-16.30
Earthquake Brassband
14.30-15.00 / 15.30-16.00 / 16.30-17.00