Activiteiten agenda DSA
7 oktober 2011 om 00:00 NieuwsWat is er vanaf 13 oktober te doen in Amersfoort?
Donderdag 13 oktober
8.00 uur: 'Stationsramen, toneel van veranderende stad', expo tm 28 oktober in stationshal
10.00 uur: Workshop Samen puberen met Rea van Zanten in De Oude Viltfabriek, Arnhemseweg 47
12.30 uur: Diaconaal Aandachtscentrum Zuidsingel 5 open voor mensen die gezelligheid zoeken
13.30 uur: Kaartmiddag voor senioren in De Driehoek, Woestijgerweg 3
16.00 uur (en 19.00 uur): Harmen van Straaten bij Speelboek, Krommestraat 24
17.00 uur: Historisch Café in Rijksdienst Cultureel Erfgoed
18.30 uur: Biologisch vegetarische maaltijd in De Expeditie, Schimmelpenninckkade 30
19.30 uur: Filmdocumentaire over Mart Stam in Theater De Lieve Vrouw
20.00 uur: NGV lezing: Alle Diderik de Jonge met 'Dubbele namen en Latijnse of Griekse namen' in De Brug, Schuilenburgerweg 2
20.30 uur: Kirmiziyuz, Troubleman met roadstory Avondland in Theater De Lieve Vrouw
Vrijdag 14 oktober
10.00 uur: Rode Kruis winkel Columbusweg 30 geopend
10.00 uur: Inloop voor wijkbewoners 55+ in De Kamers, Wezeperberg 1
20.30 uur: Tienjarig jubileum Tejaterthuis: 'Buren' van Herman Heijermans in Nieuwstraat 17
Zaterdag 15 oktober
12.00 uur: Repair Café In De War, ex Warner en Jenkinson, Kleine Koppel 39
14.00 uur: Het Gilde met Stadswandeling vanaf Gildekantoor, Groenmarkt 19
14.00 uur: Kinderboekenweek: Janneke Schotsveld met voorstelling en boeksignering in Boekhandel Veenendaal, Langestraat 33
15.30 uur: Het Gilde met Carillonbeklimming van de Onze Lieve Vrouwetoren
17.30 uur: Nazomeren met Tapasmaaltijd voor cliënten GGZ in De Driehoek, Woestijgerweg 3
20.00 uur: Herfstdansfeest met workshop Biodanza in Vrije School, Romeostraat
20.00 uur: Marike Jager met 'Here comes the night' in De Kelder, Eemplein
20.00 uur: 20 jarig jubileum Kol Sjariem: 'Psalmen' in Fonteinkerk, Robert Kochstraat 4
Zondag 16 oktober
10.30 uur: Muurhuizenconcert met Musica Lyriva (o.a. Salve Regina) in Museum Flehite, Westsingel 50
13.00 uur: Open Huis Herfst In De War, ex Warner en Jenkinson, Kleine Koppel 39
14.00 uur: Expo Schrijvers, schilders, schoenmakers met Hennie en Floris Schrijver in De Oude Viltfabriek, Arnhemseweg 47
14.30 uur: Deelnemersvergadering voor cliënten GGZ in De Driehoek, Woestijgerweg 3
14.30 uur: Tienjarig Jubileum Tejaterthuis: 'Buren' van Herman Heijermans, Nieuwstraat 17
14.30 uur: Spruitje speelt met 'Drop', première, 4+ in Theater De Lieve Vrouw
15.00 uur: Opening tentoonstelling 'In de Chaos ontstond een vorm' in Galerie Absoluut
20.15 uur: A capellagroep Montezuma's Revenge Strikes back in De Flint
Maandag 17 oktober
9.30 uur: Inloop voor mensen met vragen over autisme, Gebouw MEE, Berkenweg 7
10.00 uur: Inloop voor wijkbewoners 55+ in De Kamers, Wezeperberg 1
10.00 uur: Werkplaats De Spullenmannen open voor uitwerken duurzame initiatieven, Kleine Koppel 40
14.00 uur: Herfstvakantie Alles Kids, kinderen 6-8 jaar: Sprookjespuzzels maken in De Kamers, Wezeperberg 1
Dinsdag 18 oktober
10.00 uur: Werkplaats De Spullenmannen open voor alles maken met digitale machines, Kleine Koppel 40
14.00 uur: Holland Opera met 'Romeo en Zeliha' in De Veerensmederij, NS Wagenwerkplaats, Soesterweg 330
15.00 uur: Herfstvakantie Alles Kids, kinderen 6-12 jaar: Hans en Grietje spelen in De Kamers, Wezeperberg 1
Woensdag 19 oktober
14.00 uur: Senioren Wegwijzerspreekuur in De Drietand, Neptunusplein 70
14.00 uur: Open Huis Centrum voor Archeologie, Langegracht 11