Bianca van der Linden - Snel (rechts), Zaher (midden), Berdie en Gerard (uit het boek) en de crew van het programma.
Bianca van der Linden - Snel (rechts), Zaher (midden), Berdie en Gerard (uit het boek) en de crew van het programma. Rana Shalhoub

Boek ‘Onder één hemel’ van Amersfoortse auteur in televisie programma

9 juni 2026 om 11:04 Achtergrond

AMERSFOORT De Amersfoortse auteur Bianca van der Linden-Snel, tekende het levensverhaal van Zaher Shalhoub op in het boek ‘Onder één hemel’. Het boek vertelt het verhaal van Zaher die als Syrische vluchteling zijn nieuwe ‘thuis’ in Amersfoort vond. Met het boek wil Van der Linden-Snel laten zien hoe veerkrachtig mensen kunnen zijn. 

In het nieuwe reportageprogramma ‘Een goed verhaal’ van BNNVARA, bepreekt presentator Erik Dijkstra het boek van Van der Linden-Snel. De uitzending is te zien op donderdag 11 juni om 19.10 uur op NPO 2.  

In de podcast ‘Bok & Dijkstra Lezen nog boeken’, van vrijdag 8 mei werd tevens aandacht besteed aan het boek.
Onder één hemel’ is te koop bij alle (online) boekenwinkels.

Mail de redactie
Meld een correctie

Deel dit artikel via:
advertentie
advertentie