Dansworkshop met Léon Beckx
zondag 25 januari 2026 14:00 tot 17:00
Conscious Dance: De Stilte die Beweegt
In 2026 start Bindi in Amersfoort met een nieuwe reeks dansmiddagen. De aftrap is op zondag 25 januari met de workshop Conscious Dance: De Stilte die Beweegt, begeleid door Léon.
Deze workshop draait niet om pasjes, techniek of prestatie, maar om bewegen van binnenuit. In Conscious Dance laten we ons leiden door het stille midden van het lichaam — de plek waar woorden verdwijnen en beweging vanzelf ontstaat. Het lichaam danst immers altijd: in elke ademhaling, elke hartslag en elke trilling beweegt het leven door ons heen.
De uitnodiging is om te vertragen, je voeten op de aarde te voelen en te luisteren naar wat zich van binnen aandient. Door mee te bewegen met deze subtiele stroom ontvouwt beweging zich moeiteloos en komt iedere cel tot leven. Het lichaam herinnert zich een taal die ouder is dan woorden.
‘De Stilte die Beweegt’ creëert een open en bezielde ruimte waarin je jezelf en anderen op een nieuwe manier kunt ontmoeten. Iedereen is welkom — danservaring is niet nodig, alleen nieuwsgierigheid en de bereidheid om te luisteren naar je lichaam.
Praktische informatie
Datum: zondag 25 januari 2026
Tijd: 14:00 – 17:00 uur
Kosten: €35,-
Aanmelding: https://bindi.nu/workshops/de-stilte-die-beweegt/
Een middag om te landen, te bewegen en te ontdekken wat ontstaat wanneer stilte in beweging komt. ✨
