Amersfoortse Haringparij

donderdag 19 juni 2025 16:00 tot 20:00

Op 19 juni organiseren Ed en Theo opnieuw een fantastisch evenement in Bergpaviljoen Bistronomique en Bar voor een bijzondere gelegenheid.

Dit jaar werken zij samen met Rotary Amersfoort West.Met hun terugkerende inzet voor Hulphond Nederland organiseren zij de Amersfoortse Haringpartij, een evenement dat niet alleen de smaakpapillen prikkelt, maar ook een goed doel dient.

De festiviteiten starten om 16:00 uur en beloven een sfeervolle bijeenkomst te worden met heerlijke haring en een kans om samen te komen voor een belangrijke zaak. De opbrengsten van het evenement gaan naar Hulphond Nederland, een organisatie die mensen met een fysieke of mentale beperking ondersteunt met behulp van speciaal getrainde hulphonden.

Met dit initiatief laten Ed en Theo wederom zien hoe lokaal ondernemerschap en maatschappelijke betrokkenheid hand in hand kunnen gaan. 

Zet 19 juni in je agenda en kom genieten van een gezellige middag vol culinaire traktaties en steun tegelijkertijd een prachtig doel!

Locatie