Bibliotheek Vathorst verwelkomt 4000ste lid

18-02-2012 00:00
3 reacties

VATHORST - Deze week waren er twee mijlpalen voor de bibliotheek in Vathorst. Maandag bestond de bieb precies twee jaar en enkele dagen later schreef het 4000ste lid van de vestiging zich in. Jouke Holthuis uit Zwartebroek werd door vestigingscoördinator Evert van de Bunt gefeliciteerd en kreeg een puzzel en een Woezel en Pip-boek cadeau.

Reacties

Rick op 18-02-2012 12:42

De bewoners in de Kruiskamp en Zielhorst, en de wijken er rondom heen, dus Liendert en Schothorst waren ook ooit blij met hun bibliotheek. Deze wordt op een zeer goedkope wijze nu gesloten. Waarom eigenlijk? Geldgebrek of omdat de gemeente het niet meer belangrijk vind en gemakkelijker wilt scoren in het noordelijkste stuk Amersfoort, over de snelweg gelegen? Dat noem ik cultuurbarbaren.

Hans van Wegen / BPA op 19-02-2012 11:14

BEHOEFTE tot Lezen --- ----
Dit toont toch wel de grote behoefte aan lezen in Amersfoort.---
Erg jammer dat CDA wethouder Boeve alle andere bibliotheken en buurhuizen wil gaan sluiten.  --
Of nog erger, gaat verhuren aan "de buurt" voor 112.000,00 euro per jaar.-----
Hans van Wegen / BPA

Rick op 19-02-2012 14:48

Ja, klopt beste Hans. De behoefte is er echt wel. Dat wordt ontkent, omdat alles wel via internet kan. Daarkom je trouwens alleen maar illegaal aan, want volledige boeken staan er niet "gratis" op. Het erge is dat het gemeentebestuur denkt dat zij er geld voor krijgen. Misschien toevallig in het Soesterkwartier, dat zou kunnen. Maar Neptesplein en Zielhorst dan? Draait dan alles maar om geld of is er nog meer. Het mag duidelijk zijn dat weg is weg. Zijn de bibliotheken gesloten en verdwenen komen ze nooit meer terug. Het genereren van geld komt altijd wel weer eens terug. Daarom is het een zeer slechte zaak dat de bibliotheken verdwijnen. Eventjes voor de duidelijkheid. Bibliotheek was jaren en jaren geleden al met een aanbod van boeken aan de onderkant voor de steeds groeiende Amersfoortse bevolking. Zovaak was er een boek niet voorradig. Het laten opgaan van twee bibliotheken in deze biblotheek (straks in het beroemde Eemhuis), zal dit probleem niet oplossen. Versobering van het aanbod zal alleen nog maar erger worden. Het is absurd dat een beschaving zo omgaat met haar cultuur en de rijkdom wat boeken in zich bevatten.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.

Agenda

Vandaag

22.00 - Vleermuizen kijkenAmersfoort22.00 - Vleermuizen kijkenAmersfoort

Zondag 27 mei 2012

14.30 - Poppentheater op 27 ...Amersfoort

Maandag 28 mei 2012

09.00 - expositie kunstkring ...Amersfoort09.00 - Poppentheater JodokusAmersfoort09.30 - Tweede Pinksterdag GregoriaansAmersfoort12.00 - Polsstokverspringen ...Hoogland14.00 - Muzikale stadswandelingAmersfoort17.00 - Spaans diner chantantAmersfoort

Dinsdag 29 mei 2012

09.00 - Bikini-Bootcamp bij ...Binnenstad

Meer agenda-items >