Openingshandeling appartementengebouw Fourty5high

04-02-2012 00:00
2 reacties

SOESTERKWARTIER - Wethouder Van den Berg verrichtte woensdagmiddag de officiële openingshandeling voor het 45 meter hoge appartementengebouw Fourty5high vlakbij het centrum van Amersfoort. Het pand is gebouwd door Ontwikkelingscombinatie Mondriaanlaan - gebieds- en vastgoedontwikkelaar AM en Heijmans Vastgoed. Het appartementengebouw verschijnt op de hoek van de Piet Mondriaanlaan en de Groningerstraat. Het merendeel van de appartementen in de eerste fase is verkocht.

Fourty5High bestaat uit in totaal 137 appartementen en beschikt over een ondergrondse parkeergarage. Het gebouw telt 76 tweekamer-, 43 driekamer- en zestien vierkamerappartementen. De prijzen variëren van € 129.000 tot circa € 320.000. Het complex ligt dicht bij het centrum en tegenover het nieuwe Eemplein. Midden in het complex komt een daktuin als ontmoetingsplek voor de bewoners. Het ontwerp van Fourty5High is van De Zwarte Hond Architecten. Daarnaast zijn er twee penthouses beschikbaar met een woonoppervlakte van circa 250 m¿. De prijs voor deze penthouses is vanaf € 800.000.

Reacties

C.A. Bouw op 04-02-2012 09:27

3e regel van boven : "wordt gebouwd". De fa. Vahstal heeft geklaagd over de overlast door de heiwerkzaamheden. Ik ben op dit gebied een leek. Zou dit gedeeltelijk te verhelpen zijn door de gaten gedeeltelijk of geheel voor te boren en dan de palen er in te heiën ? Verder een prachtig projekt vlak bij Station Noord en binnenstad.

Rick op 07-02-2012 15:50

en nu de rest nog in de verkoop. Ben zeer benieuwd hoe lang dit spul te koop zal staan en de banken toestemming geven voor een hypotheekverstrekking...----------------het is tot 45hoog of vijfenveertig hoog?

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.

Agenda

Vandaag

22.00 - Vleermuizen kijkenAmersfoort22.00 - Vleermuizen kijkenAmersfoort

Zondag 27 mei 2012

14.30 - Poppentheater op 27 ...Amersfoort

Maandag 28 mei 2012

09.00 - expositie kunstkring ...Amersfoort09.00 - Poppentheater JodokusAmersfoort09.30 - Tweede Pinksterdag GregoriaansAmersfoort12.00 - Polsstokverspringen ...Hoogland14.00 - Muzikale stadswandelingAmersfoort17.00 - Spaans diner chantantAmersfoort

Dinsdag 29 mei 2012

09.00 - Bikini-Bootcamp bij ...Binnenstad

Meer agenda-items >