Spanning te snijden voor Sparta
14-02-2012 13:26
0 reacties
NIJKERK - De korfballers van Sparta Nijkerk realiseren zich maar al te goed dat de koers nog steeds niet gelopen is in de tweede klasse D. De koplopers lieten afgelopen zaterdag weliswaar geen van allen een steek vallen, des te belangrijker was het dus dat ook de achtervolgers (en daar is Sparta er één van) geen fouten maakten.
,,Dit is wat sport zo mooi maakt, die strijd. Natuurlijk had ik liever op kop gestaan maar het feit dat er nog steeds 4 ploegen zijn die kampioen kunnen worden maakt het er niet vervelender op. Ik probeer mijn ploeg van week tot week op scherp te zetten en ze er in ieder geval van te overtuigen dat we nog steeds niet helemaal kansloos zijn. We moeten er dan natuurlijk wél in willen blijven geloven'', riep trainer de Bruijne afgelopen zaterdag na afloop van het duel tegen HHV.
Op zich geen gemakkelijke wedstrijd al was het maar omdat het er sterk op leek dat de Nijkerkers tegen 9 man speelden: ,,Die scheids was een verschrikkelijke Pietje Precies. Hij liet bijvoorbeeld de spelersbank naar de andere kant van het speelveld verhuizen omdat 'ie zogenaamd de veiligheid van de spelers wilde waarborgen. Nou, dan gebeurde er in het veld wel dingen die dezelfde veiligheid in gevaar brachten'', klonk het vanaf de tribune. Met maar liefst 7 strafworpen (de helft van de Drentse productie) hield hij tegelijkertijd HHV lang in de race maar dat kon uiteindelijk toch niet voorkomen dat Sparta als winnaar uit de strijd kwam (17-14). De Nijkerkse machine kwam tergend langzaam op gang (na 20 minuten stonden er voor de ploeg van de Bruijne pas 2 doelpunten op het scorebord) maar toen de oranje-witte equipe de 2-3 achterstand had omgebogen in een 6-3 voorsprong was er ook direct geen vuiltje meer aan de lucht.
Zaterdag is het Super Saturday. Dan spelen de bovenste 4 ploegen tegen elkaar. Sparta Nijkerk gaat op bezoek bij Exakwa in Lelystad, koploper NKC '51 ontvangt het Nunspeetse Hellas. ,,Daar kan maar zo eens een verrassende uitslag uitrollen, zaterdagavond kán de ranglijst er ineens heel anders uit zien. Wij realiseren ons terdege dat we zeker geen fouten mogen maken en dat we moeten hopen op een stuntje van Hellas in Nijverdal. Er zijn gedurende deze competitie al zoveel gekke dingen gebeurd, waarom zou dat zaterdag niet het geval zijn. Ik zeg dat de competitie tot en met de laatste speeldag spannend zal blijven'', sprak de Bruijne hoopvol na afloop.
CJVV terug naar derde klasse
26-05Rioolwaterzuivering Amersfoort wordt ... 26-05Zonnescan geeft duidelijkheid over ... 26-05Studenten van ROC ASA bieden hulp ... 26-05Vrouwen ontdekken hun kracht aan ... 26-05Amersfoorts debuut op EK schoonspringen. 26-05Dirk Scheele in openluchttheater 26-05Opknapbeurt schoolplein Kingmaschool 26-05SWA sluit wijkwinkel in Soesterkwartier 25-05Midgetgolfen in Winkelcentrum Emiclaer
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 26-05CJVV terug naar derde klasse 22-05Inval bij supermarkt Kippersluis ...1 19-05PvdA: Amersfoort moet bruisen tijdens ...11 24-05Oliemolenkwartier en Smallepad meest ...5 21-05Ingezonden brief: Prikkeling voor ...4 21-05Van Koningsveld heeft geen vertrouwen ...2 20-05Sportartsen houden Twitterspreekuur ... 25-05PvdA wil inzicht verkeersveiligheid ...4Meeste reacties
19-05PvdA: Amersfoort moet bruisen tijdens ...9 24-05Invoering 30-km zones in Hoogland5 24-05Oliemolenkwartier en Smallepad meest ...5 21-05Ingezonden brief: Prikkeling voor ...4 25-05PvdA wil inzicht verkeersveiligheid ...4 24-05Vrouw met mes aangehouden2 25-05Gemeente wil aantal grondeigenaren ...2 22-05KEI TV: eerste lokale commerciële ...2 21-05Van Koningsveld heeft geen vertrouwen ...2 22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2







