
Basisschool De Hoeksteen geeft een spetterend schoolconcert
21-02-2012 11:46
0 reacties
NIJKERK - Afgelopen donderdagavond was de alweer de afsluiting van het derde thema: 'muziek'. In alle groepen hebben de kinderen geleerd over het thema muziek. De kleuters hebben muziekles gehad op het Corlaer College, hebben muziekinstrumenten gemaakt en een eigen muziekstuk geschreven.
In groep 3 hebben de kinderen ontdekt dat er in de hele school muziek zit (trapleuning, stoelpoot etc.). Ook hebben zij een accordeonspeler op bezoek gehad en kunnen zij vertellen wat een didgeridoo is. De leerlingen van groep 4 t/m 8 hebben zich verdiept in de verschillende muziekstijlen; van gospel tot klassiek en van rock tot het levenslied.
De afsluiting van het thema muziek vond plaats in het Corlaer College. Om kwart over zes gingen de deuren open en stroomde het publiek (ouders, grootouders) binnen. Om half zeven, toen er ruim 400 mensen in de zaal zaten, opende directeur Peter Antes het schoolconcert.
Het werd een spetterend optreden. De kleuters kwamen als echte muzikanten de zaal binnen om vervolgens een swingend optreden te geven, ook de leerlingen uit groep 3 zongen en dansten op het podium. De leerlingen uit groep 4 t/m 8 lieten negen verschillende muziekstijlen horen. De keuze van de liederen was zichtbaar afgestemd op het publiek. Zij zongen regelmatig mee.
Het concert werd afgesloten met een groot applaus voor de kinderen van De Hoeksteen. Wat een diversiteit aan talent was deze avond zichtbaar. Tenslotte gaf het team van De Hoeksteen nog een toegift door een canon te zingen.
CJVV terug naar derde klasse
26-05Rioolwaterzuivering Amersfoort wordt ... 26-05Zonnescan geeft duidelijkheid over ... 26-05Studenten van ROC ASA bieden hulp ... 26-05Vrouwen ontdekken hun kracht aan ... 26-05Amersfoorts debuut op EK schoonspringen. 26-05Dirk Scheele in openluchttheater 26-05Opknapbeurt schoolplein Kingmaschool 26-05SWA sluit wijkwinkel in Soesterkwartier 25-05Midgetgolfen in Winkelcentrum Emiclaer
Meer Laatste nieuws >
Meest gelezen artikelen
22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2 23-05Prijswinnaar BDU-Lezersactie rondvlucht ... 26-05CJVV terug naar derde klasse 22-05Inval bij supermarkt Kippersluis ...1 19-05PvdA: Amersfoort moet bruisen tijdens ...11 24-05Oliemolenkwartier en Smallepad meest ...5 21-05Ingezonden brief: Prikkeling voor ...4 21-05Van Koningsveld heeft geen vertrouwen ...2 20-05Sportartsen houden Twitterspreekuur ... 25-05PvdA wil inzicht verkeersveiligheid ...4Meeste reacties
19-05PvdA: Amersfoort moet bruisen tijdens ...9 24-05Invoering 30-km zones in Hoogland5 24-05Oliemolenkwartier en Smallepad meest ...5 21-05Ingezonden brief: Prikkeling voor ...4 25-05PvdA wil inzicht verkeersveiligheid ...4 24-05Vrouw met mes aangehouden2 25-05Gemeente wil aantal grondeigenaren ...2 22-05KEI TV: eerste lokale commerciële ...2 21-05Van Koningsveld heeft geen vertrouwen ...2 22-05BDU-lezersactie: Maak kans op vrijkaarten ...2









