John Spijkerman/BDU

Hoogbejaarde slachtoffer van babbeltruc

09-01-2012 11:22
0 reacties

LIENDERT - Een 89-jarige bewoonster aan het IJsvogelpad is zaterdagavond het slachtoffer geworden van diefstal door een babbeltruc. Een vrouw belde rond 18.00 uur aan en babbelde zich de woning binnen. Hier hield zij het slachtoffer aan de praat. De bewoonster vertrouwde de zaak niet toen ze gestommel hoorde in de woning en verzocht de onbekende vrouw onmiddellijk te vertrekken.
Kort daarna ontdekte de vrouw dat een pinpas uit de woning was verdwenen en zij belde de politie. De politie vermoedt dat tenminste twee vrouwen betrokken zijn bij de brutale diefstal omdat getuigen twee vrouwen rond die tijd bij de woning zagen.
Vrouw, rond 1.50 meter lang, ongeveer 40 jaar. De vrouw heeft een rond gezicht, donkere ogen, donker haar en sprak met een buitenlands accent. De vrouw droeg een donkere, glimmende jas. Van de andere vrouw is geen signalement beschikbaar.
Getuigen of personen met meer informatie kunnen contact opnemen met de politie via 0900-8844.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.

Agenda

Vandaag

12.00 - Caribische kunst in ...Amersfoort14.00 - Artis Talk in KAdEAmersfoort14.00 - Artist Talk in KAdEAmersfoort14.00 - Stadswandeling op zaterdagmiddagAmersfoort15.30 - Beiaardbeklimming op ...Amersfoort22.00 - Vleermuizen kijkenAmersfoort22.00 - Vleermuizen kijkenAmersfoort

Zondag 27 mei 2012

14.30 - Poppentheater op 27 ...Amersfoort

Maandag 28 mei 2012

09.00 - expositie kunstkring ...Amersfoort09.00 - Poppentheater JodokusAmersfoort

Meer agenda-items >