Scootercontrole

16-12-2011 13:28
0 reacties

KOPPEL/BERGKWARTIER - De politie heeft op donderdag 15 december in de middag en avond een scootercontrole gehouden.
In de middag werd op de Keerkring gecontroleerd en in de avond op de Van Asch van Wijckstraat. In totaal geleidden motoragenten 77 brom- en snorfietsen naar de controleplaatsen. Vijftig bestuurder hadden alles in orde. Aan de overige 27 bestuurders werden in totaal 32 bekeuringen uitgereikt, onder andere voor diverse technische gebreken en voor het niet hebben van een rijbewijs (7).
Eén van de snorfietsers, een 55-jarige man uit Amersfoort, bleek veel te veel te hebben gedronken. Hij werd aangehouden en naar het politiebureau overgebracht. Bij de ademanalyse blies hij 800 ug/l. Tegen hem is proces-verbaal opgemaakt. Tevens bleek één van de bromfietsen zwaar opgevoerd te zijn: hij had een topsnelheid van maar liefst 83 km/u, terwijl 45 km/u het maximum is.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.

Agenda

Vandaag

12.00 - Caribische kunst in ...Amersfoort14.00 - Artis Talk in KAdEAmersfoort14.00 - Artist Talk in KAdEAmersfoort14.00 - Stadswandeling op zaterdagmiddagAmersfoort15.30 - Beiaardbeklimming op ...Amersfoort22.00 - Vleermuizen kijkenAmersfoort22.00 - Vleermuizen kijkenAmersfoort

Zondag 27 mei 2012

14.30 - Poppentheater op 27 ...Amersfoort

Maandag 28 mei 2012

09.00 - expositie kunstkring ...Amersfoort09.00 - Poppentheater JodokusAmersfoort

Meer agenda-items >