Foto: Jeffry Roest

Hoogland wint AHB zaalvoetbaltoernooi

28-12-2011 21:21
0 reacties

HOOGLAND - De voetballers van v.v. Hoogland hebben dinsdagavond het AHB zaalvoetbaltoernooi in Nijkerk gewonnen. Hoogland versloeg in de finale van het toernooi, waar jaarlijks gerenommeerde clubs uit de regio aan deelnemen, hoofdklasser Sparta Nijkerk. In de eindstrijd sleepte Hoogland ternauwernood een penaltyserie uit het vuur, door in de allerlaatste minuut gelijk te maken (2-2). Hoogland toonde zich vervolgens kundiger in het nemen van strafschoppen.

In de halve finale won Hoogland overtuigend van Veensche Boys - met Brahim Abdelkader, Ferry de Smalen en Yasin Kurt van de Amersfoortse zaalvoetbalvereniging Annour in de gelederen. De Nijkerkerveenders werden met 7-1 afgedroogd door Hoogland. In de poule werd het vijftal van Hoogland, debutant op het Nijkerkse zaalvoetbaltoernooi, knap eerste door SDV Barneveld (1e klasse), Valleivogels (2e klasse) en NSC (1e klasse) te verslaan.

De doelman van Hoogland, Rolf Swiers, werd uitgeroepen tot beste keeper van het toernooi. Amersfoorter Karim El Kaddouri (Sparta Nijkerk) werd verkozen tot beste speler van het toernooi.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.

Agenda

Vandaag

10.00 - Vlooienmarkt DeTweedeSteegAmersfoort12.00 - Caribische kunst in ...Amersfoort14.00 - Artis Talk in KAdEAmersfoort14.00 - Stadswandeling op zaterdagmiddagAmersfoort14.00 - Artist Talk in KAdEAmersfoort15.30 - Beiaardbeklimming op ...Amersfoort22.00 - Vleermuizen kijkenAmersfoort22.00 - Vleermuizen kijkenAmersfoort

Zondag 27 mei 2012

14.30 - Poppentheater op 27 ...Amersfoort

Maandag 28 mei 2012

09.00 - expositie kunstkring ...Amersfoort

Meer agenda-items >