Nieuwe Arabische kerk in Amersfoort

05-12-2011 11:42
0 reacties

BINNENSTAD - Zondag worden opnieuw twee ouderlingen voor ICF Amersfoort in hun ambt bevestigd - Samer Younan en Helmer Nijland. Zij worden aangesteld als eerste ouderlingen ten behoeve van Oase, de nieuwe Arabische gemeente binnen ICF Amersfoort.
Met deze aanstelling van eigen oudsten, gaat Oase officieel van start als zendingsgemeente namens de Christelijke Gereformeerde en Gereformeerde Kerken (vrijgemaakt) in Amersfoort. ICF Amersfoort bestaat dan uit twee deelgemeente: Oase (Arabisch) en Grace Church (Engels).
Dit zal gebeuren in een feestelijke, gezamenlijke eredienst van de Ichthuskerk (CGK) en de Westerkerk (GKv), de beide moederkerken van ICF Amersfoort, op zondag 11 december. De dienst zal plaatsvinden om 16.30 uur in de Ichthuskerk (Grote Haag 154).

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.