@Ongelooooflijk!
Je vader zal hier al maar 16 jaar wonen en nu de laatste 6 jaar weer moeten verhuizen naar bijv. Vathorst.
Echt ongelooooflijk!
Goede aktie van die heer R.Smit
Die BPA is weer lekker fout bezig...
Cora Kreuning, bestuurslid van de belangenvereniging van de bewoners, heeft zich vooral gestoord aan hoe de bewoners die de afgelopen jaren in de flat zijn gaan wonen, in de media zijn afgeschilderd. ,,Er is binnen onze flat geen overlast door nieuwe bewoners, absoluut niet. Ik vind het voor hen verschrikkelijk dat zij zo in het nieuws gekomen zijn."
Kortom, dit is weer op de zoveelste stemmingmakerij van de BPA die met een sisser afloopt.
Het gaat hier namelijk helemaal niet om nieuwe bewoners die (volgens de BPA-suggestie) "... door drank- of drugsproblemen of door een straatverleden (nog) niet binnen een als normaal te omschrijven woonomgeving kunnen leven".
Foei Smit en Schulten, cliënten die nog acute verslavings- of gedragsproblemen hebben, worden immers niet toegelaten in de Otto Scheltusflat. Geef anderen eens de kans om hun leven op te pakken in plaats van alleen maar ach en wee te roepen!
BPA = boe roepen en hard weglopen ...
Meer lezen op Het Internet: weblink
http://www.ruudschulten.nl/
Ik word moe van al dat belletje trekken van de club van Hans van Wegen. Je moet er toch niet aan denken dat deze club in een volgend college terechtkomt.
@Joost.
Toch maar even de echte, werkelijke verhalen lezen op de site van de zeer betrokken heer R. Schulten.
Neem de tijd:
www.ruudschulten.nl
Ook ik was zeer verbaasd, maar de verhalen liggen er niet om.
Hans van Wegen heeft het over "..de echte, werkelijke verhalen lezen op de site van de zeer betrokken heer R. Schulten."
Hans, daarmee suggereerr je in feite dat de woordvoerders van bewoners, Alliantie, zorginstellingen en gemeente volgens jou/BPA liegen in commissie. En dat de BPA de waarheid in pacht heeft. Zeg dat dan ook gewoon.
@W(egen Hans van) Wat wordt nu het niet tegenstrijdige integere antwoord van Burger Partij Amersfoort. Stilte of Eerlijk antwoord.
Misschien eens een journalist ter plekke sturen? En een paar gekke vragen stellen. DSA zit er volgens mij naast. Of mogen ze daar niet meer naar buiten?
iedereen weet dat je drugs
en alcohol problemen niet moet mixen met....
senioren..op een zelfde lokatie....
goed dat de bpa hier op acktie onderneemt
dat niemand het door heeft hoe dit werkelijk gaat
De alliantie aan het infuus van de gemeente ziet
weer een grote geld stroom..de oudjes leveren
niet genoeg op...maaaaaaaaar de subsidiepot ssf
des te meer..deze opvang wordt heel goed betaald
gooi de oudjes er uit en de probleem gevallen er
in..een vaste geld stroom wordt u deel.....
nu al alleen om te beginnen een deur open te zetten en de problemen naar binnen te trappen
100.000- waar kan je zoveel geld verdienden???
nu in de otto scheltusflat........
Deze reactie is door de redactie aangepast.