'Nieuwe man voor Sandra Bullock'

08-02-2012 16:06
0 reacties


LOS ANGELES - Sandra Bullock is gespot met Jonathon Komack Martin. Volgens OK! kan de actrice het erg goed vinden met de beste vriend van Ryan Reynolds.

De twee kwamen eind januari samen naar een feestje. ''Jonathan was erg attent. Hij liet haar geen moment alleen'', vertelt een bron. Een ander voegt toe dat ze al jaren goed met elkaar omgaan. ''Ze zijn goede vrienden en hebben altijd al een klik gehad. Sandra gaat steeds vaker met hem om. Samen naar feestjes of gewoon lekker hangen. En dat zorgt ervoor dat er geruchten komen.''

Maar de 47-jarige actrice is niet van plan om ook maar iets los te laten over haar liefdesleven. ''Ze is heel geheimzinnig. Dat is wel typisch. Maar je kan haar geen ongelijk geven na alles wat ze heeft meegemaakt. Ze wil alleen maar kwijt dat Jonathon een geweldige vent is.''

De actrice kwam er in maart 2010 achter dat haar toenmalige echtgenoot Jesse James het niet zo nauw nam met de huwelijkse trouw. Dat betekende het einde van hun huwelijk.



Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.