19e Internationaal Judotoernooi Hoogland in sporthal De Bieshaar groot succes!

Door: Sport Instituut Hoogland | 08-02-2012 18:08
0 reacties

Op zondag 5 februari 2011 organiseerden Sportinstituut Hoogland en Stichting Judo Activiteiten Hoogland voor de 19e keer het Internationaal Judotoernooi in Sporthal De Bieshaar te Hoogland. Vanaf 9.00 uur streden 400 judoka's in de leeftijdsgroepen -10 jaar, -12 jaar en -15 jaar op vijf wedstrijdmatten om de hoogste eer. Onder de deelnemers bevonden zich ook judoka's uit Duitsland, Engeland, Roemenië, Tsjechië en Nederland.

De jonge judoka's uit Tsjechië zijn al jaren te gast en komen uit Liberec, de zusterstad van Amersfoort. Deze judoka's deden alweer voor de dertiende maal mee en overnachten bij gastgezinnen van Sportinstituut Hoogland. De zaterdag werd ingepland om met alle kinderen te zwemmen en te bowlen. De Tsjechische begeleiders hadden het in de avond goed voor elkaar en mochten zelf hun pannenkoeken bakken bij De Gloeiende Gerrit. Begin juni vertrekken ongeveer 20 judoka's van sportinstituut Hoogland naar Liberec om daar deel te nemen aan de Grand Prix Liberec.

De volgende judoka's van Sportinstituut Hoogland hebben een prijs gewonnen:
Kampioen: Cuneyt Oztürk, Nelis Joustra, Danilo Bos, Dave Tolboom en Jim Post
Een 2e plaats was er voor: Bento Smink, Nick Versteegh. Yoshji van den Berg, Smilla van Laar, Julie Berkens, Jip te Velde, Owen van den Hoek, David Blikman en Job de Graaf.
Een 3e plaats was er voor: Quincy Ayutsede, Mike Polman, Pellen van Enden, Bas van Diepenhoek, Annika Smink, Rosa Hoeksema, Cecile van Montfrans, Pepijn Kraak en Pieter van Middelaar.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.