De Posthoorn krijgt te weinig

28-01-2012 19:21
0 reacties

AMERSFOORT - De voetballers van derdeklasser De Posthoorn kunnen weer hoopvol de resterende competitiewedstrijden tegemoet zien, ondanks de nederlaag (0-1) zaterdag op eigen veld tegen SVM Maartensdijk. Dat optimisme is gebaseerd op het spel van de Amersfoorters tegen de veel hoger geklasseerde tegenstanders. Een gelijkspel was op de Bokkeduinen een juiste uitslag van het duel geweest.
In de eerste helft deden beide teams weinig voor elkaar onder. Kansen waren er voor de thuisclub maar gescoord werd er niet door de mannen van trainer Rob Snijders.
In de tweede helft was een doelpunt van de bezoekers voldoende voor een driepunter. Halverwege het tweede bedrijf kon de winnende treffer worden genoteerd. De Posthoorn voerde daarna de druk op het doel van SVM op om de gelijkmaker te forceren. Simon Wetzel werd nog door Snijders ingezet maar ook die wissel leverde niet de verdiende gelijkmaker op.

Mijn bijdrage

Vul verplichte (*) en gewenste velden in.Uitleg Voorwaarden

Bericht:

Labels: (Trefwoorden waarmee anderen uw bijdrage kunnen vinden (komma gescheiden))

Foto ('s) (alleen jpg-bestanden)

Youtube URL:

Naam:*

E-mail:* (nodig om uw bericht te activeren)

Zend mij een e-mail wanneer anderen reageren op dit artikel of deze bijdrage

De redactie ontvangt een kopie van uw bijdrage.